سوالات متداول

سوالات پرتکرار کاربران

قیمت روز متوسط یک متر مربع از واحد مسکونی در محله را نشان می‌دهد.

قیمت تخمینی یک واحد مسکونی متوسط (متراژ و سن بنا متوسط) در آن محله که بیانگر خانه‌های آن محله باشد که با استفاده از هوش مصنوعی و یادگیری ماشین در «قیمت خانه شما» محاسبه شده است را نشان می‌دهد.

مجموع قیمت تمامی معاملات صورت گرفته در شهر، منطقه یا محله‌ای که جست و جو کرده‌اید در بازه زمانی مورد نظر شما محاسبه می‌کند.

سلام وقت بخیر پایین ترین مبلغ برای خانه دار شدن فقط خرید مسکن مهر در فاز 6 جنوب پروژه های هسا و کسیون و در فاز 5 شمال پروژه مپسا می باشد .

پروژه های ولیعصر ، عمران دارآباد ، آرتا معمار ، شهریار و اسکان سازان ، احجام ، میثاق ، رمکان بنا دارای پارکینگ مسقف سندی هستند ، بقیه پروژه های فاز 6 شمال دارای پارکینگ محوطه میباشند . در فاز 6 جنوب هیچ کدام از پروژه ها پارکینگ مسقف ندارند .

سلام وقت شما بخیر سند 5 برگی مسکن مهر شامل تسویه وام ، تسویه عرصه ، بیمه ، اجاره زمین و خود واحد میباشد.

سلام وقت شما بخیر فاز 0 تا فاز 2 همه سند 5 برگی هستند ، برخی از پروژه های فاز 3 در حال گرفتن سند تک برگ هستند و بقیه پروژه های مسکن مهر در فاز های 6 ، 5 ، 4 ، 3 دارای سند 5 برگی میباشند.

سلام وقت شما بخیر در فاز 6 جنوب شهر جدید پرند 2 شرکت به نام هسا و کیسون ساخت و ساز کرده اند .

سلام وقت بخیر شهر جدید پرند از فاز 0 شروع شده و تا فاز 6 مسکن مهر و ملی ساخته شده است فاز 7 در حال احداث میباشد و تا 11 فاز قرار است ساخته شود .

سلام وقت شما بخیر متراژهای مسکن ملی شهر جدید پرند 80 متر به بالا هستند و همانند واحد های شخصی ساز نمای ساختمان سنگ ، پارکینگ مسقف سندی و نقشه فلت و بدون پرتی میباشند و دارای گیت نگهبانی 24 ساعت و پروژه کاملا محصور میباشد اما مسکن مهر شهر جدید پرند نما سیمان و بیشتر پروژه ها پارکینگ و انباری ندارند و پرتی در نقشه های آن ها دیده می شود .

سلام وقت شما بخیر بله - در شهر جدید پرند در اکثر فاز ها از فاز 0 تا فاز 6 واحد های خام ، هم مسکن ملی و هم شخصی ساز برای سرمایه گذاری شما عزیزان داریم .

سلام وقت بخیر مسکن ملی فرهنگیان شهر جدید پرند تحویل داده شده است و ساکن هم دارند پروژه نیک پی سرا ، چینه ایلیا ، ایلیا سازه ، ماهان البرز ، پولادپادیر ،فرابتن پردیسان در مرحله نازک کاری و نما خوردن هستند .

سلام وقت بخیر مرکز شهر پرند در حال حاضر از میدان استقلال «فاز 2» می باشد اما در سال های آینده قرار است مرکز شهر جدید پرند به فاز 6 منتقل شود .

سلام وقت شما بخیر خیر _ ریل های کشیده و ایستگاه ها راه اندازی شده و در مرحله کابل کشی هستند که در ماه های آتی افتتاح خواهد شد.

سلام وقت بخیر مسکن ملی فرهنگیان دارای 3 متراژ میباشند ، 86 متری ، 89 متری و 92 متری که نقشه های آن ها هم با هم متفاوت است .

سلام وقت بخیر خیر ، مسکن ملی فرهنگیان ، 2 خواب هستند و متراژ های متفاوتی دارند .

سلام وقت بخیر مسکن ملی شهر جدید پرند حداقل 86 متری و حداکثر 105 متری هستند.

سلام وقت بخیر بله ، پروژه فرهنگیان مسکن ملی شهر جدید پرند واقع در فاز 6 شمال تحویل داده شده است و اکنون ساکن هم دارند.

سلام وقت بخیر مسکن ملی شهر جدید پرند : فاز صفر 20% فاز 3 50% فاز 6 90-80% فاز 7 30-20% پیشرفت داشته اند.

سلام وقت بخیر مسکن ملی شهر جدید پرند در فاز 0 ، فاز 3 ، فاز 6 و فاز 7 میباشد.

سلام وقت بخیر متاسفانه انتخاب واحد امکان پذیر نیست و خود شرکت عمران واحد را انتخاب میکند. لازم به ذکر است که همه واحد های 92 متری مسکن ملی فرهنگیان کلید و کارت را گرفته اند و تحویل داده اند و برای فول واریزی ها واحد های 86 متری تحویل می دهند.

سلام وقت بخیر همه مسکن ملی های شهر جدید پرند حدود 500 الی 600 میلیون «بسته به پروژه» وام دارند. مسکن ملی فرهنگیان شهر پرند 560 میلیون تومان می باشد که باز پرداخت ماهانه ی آن حداقل 6 میلیون و حداکثر 10 میلیون میباشد . لطفا قبل از پرسیدن سوال ، سوالات قبل را مطالعه بفرمایید شاید سوال شما را پرسیده باشند ممنون از لطف شما

سلام وقت شما بخیر مسکن ملی نیک پی سرا شهر جدید پرند 2بلوک 7 طبقه ای میباشند و جزء مسکن ملی های آماده تحویل می باشند و در مرحله نازک کاری و نما کاری است

سلام و وقت بخیر مسکن ملی آرتا معمار یا ایلیاسازه در شهر جدید پرند در مرحله نما زدن هستند و تا 4-5 ماه دیگر افتتاح می شوند.

سلام وقت شما بخیر بله ، دپارتمان تارخ همه روزه <حتی روزهای تعطیل> از ساعت 9:30 صبح تا 8:00 شب حضوری و تا ساعت 10 شب به صورت تلفنی آماده ارائه خدمات به شما عزیزان میباشد.

سلام وقت بخیر بله پروژه شرکت برق فار4 شمال شهر پرند پارکینگ و انباری مسقف دارد و در سند 5 برگی آن ها قید شده است اما در مرحله ی کف کاری و آماده سازی میباشد.

سلام وقت بخیر وام مسکن ملی فرهنگیان شهر پرند 560 میلیون میباشد که بازپرداخت این وام ، حداقل پرداخت در ماه 6 میلیون و حداکثر 10 میلیون میباشد.

مسکن ملی ایلیا سازه شهر پرند تکمیل و آماده شده است اما دهه فجر افتتاحیه ی پروژه می باشد.

سلام وقت شما بخیر ایستگاه مترو شهر پرند راه اندازی شده فقط در مرحله اتصالات کابل های برق میباشند .

سلام وقت بخیر فقط پروژه شهر ری در فاز 4 شمال سند تک برگ دارند و بقیه پروژه ها دارای سند 5 برگی می باشند.

سلام وقت بخیر خیر ، پروژه کیسون و هسا و تقریبا 90 درصد پروژه های فاز 6 شمال و جنوب پارکینگ مسقف سندی ندارد و از محوطه خط کشی شده برای پارک کردن استفاده می کنند.

سلام وقت بخیر خیر ، سند مسکن ملی فرهنگیان ، 5 برگی عمران می باشد و قابل استعلام از شرکت عمران هم هستند.

سلام وقت شما بخیر بله ، پروژه فرهنگیان تحویل داده شده و ساکن هم دارد.

شهر جدید پرند .میدان استقلال ورودی F4ط2 واحد 116